«Агро-Львів» розпочинає серію тренінгів для учнів 10-11 класів.

 

Для учнів 10-11 класів Стрийського та Самбірського районів Львівщини проект розпочинає серію тренінгів на теми: «Потенційні заробітки особистих селянських господарств (ОСГ) у молочному секторі», «Послідовність розрахунку бізнес-плану ОСГ», «Прибутковість різних напрямів розвитку ОСГ». До тренінгів буде залучено школярів з 10 шкіл: у Стрийському районі тренінги проведуть у населених пунктах Дідушиці, Воля Задеревацька, Кавсько, Лисятичі, Гірне та Любинці; у Самбірському -  Чайковичі,  Підгайчики,  Бабино та  Дубляни.

Навчання розпочинаються 4 лютого і триватимуть до 20 лютого 2013 р. У рамках тренінгів школярі зможуть дізнатися про технології виробництва кінцевих продуктів з урахуванням витрат та розрахунку потенційних прибутків від їх реалізації. Будуть також розглянуті питання позиціонування продукції та її потенційних ринків збуту. Учні також отримають інформацію про складові частини бізнес-плану, точки особливої уваги в ньому та спробують розрахувати простий бізнес-план виготовлення та продажу кінцевої продукції ОСГ; розглянуть варіанти заробітку ОСГ у рамках виготовлення продукції та надання сервісів іншим господарствам, спеціалізації ОСГ у різних напрямах агросектора.

У рамках навчань передбачені і практичні завдання, зокрема, слухачі зможуть прорахувати та порівняти кілька варіантів розвитку ОСГ та заробітків господарства в коротко- та довготерміновому періоді та вирішити економічну задачку на розрахунок собівартості і прибутку від виготовлення одного з видів продукції.

До проведення тренінгів залучені фахівці, які мають великий досвід реалізації успішних бізнес-проектів у різних секторах економіки, у тому числі з проектами у агропромисловому секторі:  кандидат с/г наук., доцент кафедри економіки підприємства інновацій та дорадництва в АПК Національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій Андрій Доманський, сертифікований міжнародний експерт з питань стратегій розвитку бізнесу, директор трансферного центру новітніх бізнес-технологій Львівського інституту менеджменту, МВА, МРА Руслан Бельтюков, доктор технічних наук, професор кафедри маркетингу та бізнес-глобалістики Львівського інституту менеджменту Віктор Морозов, менеджер проектів бізнес-центру Клубу Ділових Людей Ростислав Бетюга.

Зазначимо, що у попередні роки роботи «Агро-Львів» вже проводив навчання про продуктивне виробництво молока в інших населених пунктах.

GoodWeb SEO продвижение сайтов