Підписано договір про співпрацю з ЛАКС

 

Проект «Агро-Львів» підписав договір про співпрацю з Львівською асоціацією кредитних спілок (ЛАКС). У рамках цього договору заплановано реалізувати кілька кроків, щоб збалансувати інтереси позичальників та кредитних спілок і поглибити розуміння останніх у потребах і можливостях дрібного сільськогосподарського бізнесу.

Відтак, буде проведено комплексний аналіз кредитних договорів окремих кредитних спілок, щоб визначити положення договорів кредиту, які суперечать нормам чинного законодавства; положень договорів, що не суперечать вимогам чинного законодавства, але несуть потенційні ризики для учасників кредитних правовідносин; узагальнити основні ризики у кредитних договорах для учасників кредитних правовідносин; розробити рекомендації для учасників кредитних правовідносин, які допомогли б у впровадженні більш прозорих та менш ризикових практик кредитування населення.

Також буде проведено серію спільних навчальних заходів для жителів Львівської області, спрямованих на підвищення рівня їх фінансово-правової грамотності. Окрім цього, заплановані семінари та тренінги для кредитних інспекторів кредитних спілок, з метою поглиблення їхніх знань та навиків у питаннях аналізу кредитних заявок дрібних виробників сільськогосподарської продукції.

GoodWeb SEO продвижение сайтов