Семінар для «УкрСиббанку»

 

На початку березня проект «Агро-Львів» за допомогою тренерів та фахівців із досвідом реалізації успішних бізнес-проектів провів навчальний семінар для керівників філій та кредитних експертів «УкрСиббанку». Зокрема, до семінару були залучені: Руслан Бельтюков, директор трансферного центру новітніх бізнес-технологій Львівського Інституту Менеджменту та Андрій Катаєв, канд. економ. наук., партнер консалтингової компанії "Група корпоративного розвитку", радник з фінансів International Finance Corporation IFC.

Семінари готували в рамках реалізації програми підтримки при кредитуванні учасників ланцюга доданої вартості та відповідно до запитів банку через попередні зустрічі та формування спільних тематик в сфері оцінки ризиків кредитування с/г бізнесу.

Учасники заходу детально розглянули тематики оцінки ефективності та стабільності с/г бізнесу; поглиблення співпраці між банком та с/г бізнесом; фінансового менеджменту та бізнес-планування в сфері молока/кормів.

За відгуками учасників, семінар допоміг їм побачити додаткові інструменти та методи для налагодження співпраці та розвитку напряму агрокредитування та підвищив рівень зацікавленості до нових технологій, досвіду та знань.

Зазначимо, що раніше тренінг пройшли керівники філій та кредитні експерти ПАТ «Креді Агріколь Банк». Найближчим часом планується проведення ще кількох тренінгів для інших банків. Під час навчань найважливішими питаннями є надати банківським експертам з кредитування необхідну практичну інформацію щодо специфіки функціонування с/г бізнесу, щоб у перспективі банк міг розробити спеціальні продукти кредитування с/г бізнесу.

GoodWeb SEO продвижение сайтов