Треба йти у ногу з часом, і агробізнес не виняток.

( 1 Голос ) 

У Перемишлянському районі Львівської області працює фермерське господарство «Агрообрій», яке очолює молода 21-річна Марія Максимишин. Господиня організовує свою роботу на 27 гектарах. Каже,  що складно, але робота їй подобається, тому і результати не змусять на себе чекати. Як молода людина, котра мислить сучасними категоріями ведення агробізнесу, п.Максимишин має змогу почати свій бізнес з правильних кроків, а не виправляти те, що залишилося з минулого, як більшість наших фермерів. На разі для України рідкість, коли молоді люди вирішують пов’язати своє життя із сільським господарством, пані Марія ж, навпаки, самостійно зробила свій вибір і лише цей факт дає впевненість у майбутньому позитивному розвитку її бізнесу.

Хоча одного бажання, звісно, замало і Марія Максимишин це розуміє. Вона активно навчається, цікавиться новими тенденціями у аграрному секторі, шукає  новітні шляхи вдосконалення та розвитку. Відтак, завдяки своїй активній діяльності п. Марія дізналася про проект «Агро-Львів». Її господарство отримало два гранти від проекту. Перший – це 175 546,76 грн. Ці кошти покривають частину інвестицій для придбання холодильного обладнання у дві камери овочесховища, а також для купівлі глибокорозпушувача та автонавантажувача. Кошти другого гранту призначені для утеплення будівлі сховища поліуретаном – це 52 520 грн.

«Овочесховище – це необхідність для фермера, – зазначає Марія Максимишин. – Без нього вести аграрний бізнес не можливо. Ми вирішили вдосконалити своє дещо нестандартне приміщення, зависоке з огляду на питання енергоощадності, щоб максимально якісно зберігати овочі. Грант – це вагома допомога, яка значно пришвидшує розвиток нашого господарства, адже вже цього року ми можемо закласти туди овочі і взимку та навесні продавати їх за вигідними цінами. Адже без сховища єдиним виходом є продаж овочів відразу після збору урожаю, а у цей період ціни найнижчі, оскільки продукції найбільше».

Щодо інших інвестиції, для яких будуть використані грантові кошти, це зокрема, глибокорозпушувач та автонавантажувач, то завдяки такому обладнання Марія Максимишин хоче вирощувати овочі для імпорту та організувати ефективнішу роботу у себе на фермі. До прикладу, завдяки використанню глибокорозпушувача, котрий мінімум на 40 см в глибину перегортає землю, коренеплоди мають змогу виростати значно більших розмірів, досягаючи таким чином європейських вимог.

GoodWeb SEO продвижение сайтов