Банки Львівщини налагоджують співпрацю з фермерським бізнесом

 

Керівники філій та кредитні експерти українських банків, котрі працюють у Львові та області і мають пріоритетом роботу з аграріями проходять навчання зі специфіки аграрного бізнесу, руху коштів у агросекторі та інших тематик, котрі стосуються сфери оцінки ризиків кредитування сільськогосподарського бізнесу. Навчальні заходи мають на меті допомогти банкам побачити додаткові інструменти та методи для налагодження співпраці та розвитку напряму агрокредитування, а також, потенційно, розробити спеціалізовані кредитні продукти для агросектора.

Навчання організував міжнарожний проект технічної допомоги «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів») у рамках програми підтримки при кредитуванні фермерів та мешканців села. Консультант проекту «Агро-Львів» з питань кредитування та співпраці з банками Тарас Антонюк зазначає: «Під час навчань найважливішим є надати банківським експертам з кредитування необхідну практичну інформацію щодо специфіки функціонування сільськогосподарського бізнесу, щоб банківські фахівці мали краще і глибше розуміння особливостей роботи агросектора для налагодження вигідної для обох сторін співпраці. Семінари побудовані так, щоб учасники могли побачити додаткові можливості для розвитку напряму агрокредитування. Кінцеві теми навчань погоджувалися з кожним банком окремо, залежно від потреб та пріоритетів».

Зазначимо, що семінари вже пройшли представники чотирьох банків: ПАТ «Креді Агріколь Банк», ПАТ «ПУМБ», ПАТ «УкрСибБанк» та ПАТ «Універсал Банк». З деякими іншими банками ведуться переговори щодо проведення навчальних семінарів для керівників філій та кредитних експертів.

GoodWeb SEO продвижение сайтов