Молода господиня ферми розвиває свій бізнес за допомогою грантових коштів від Данії

 

Фермерське господарство «Агрообрій» з Перемишлянського району Львівщини отримало два безповоротні гранти від данського проекту «Надання послуг з управління двома ланцюгами доданої вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів») на загальну суму понад 228 тис. грн.

Перший грант – це 175 546,76 грн. Ці кошти покривають частину інвестицій для придбання холодильного обладнання у дві камери овочесховища, а також для купівлі глибокорозпушувача та автонавантажувача. Кошти другого гранту призначені для утеплення будівлі сховища поліуретаном – це 52 520 грн.

Особливістю ФГ «Агрообрій» є його керівник – 21-річна Марія Максимишин. Не часто молоді люди нині хочуть пов’язати своє життя із сільським господарством. Пані Марія ж, навпаки, самостійно зробила свій вибір. Каже, що складно, але робота їй подобається, тому і результати не змусять на себе чекати. Як молода людина, котра мислить сучасними категоріями ведення агробізнесу, п.Максимишин має змогу почати свій бізнес з правильних кроків, а не виправляти те, що залишилося з минулого, як більшість наших фермерів.

«Овочесховище – це необхідність для фермера, – зазначає Марія Максимишин. – Без нього вести аграрний бізнес не можливо. Ми вирішили вдосконалити своє дещо нестандартне приміщення, зависоке з огляду на питання енергоощадності, щоб максимально якісно зберігати овочі. Грант – це вагома допомога, яка значно пришвидшує розвиток нашого господарства, адже вже цього року ми можемо закласти туди овочі і взимку та навесні продавати їх за вигідними цінами».

Інформація про проект:

«Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» - проект орієнтований на виробників та переробників сільськогосподарської продукції Львівської області. Фінансує проект уряд Королівства Данія та Міністерство закордонних справ Данії.

Мета проекту – збільшити продуктивність та прибутковість у сільськогосподарському та переробному секторах. Сфери втілення – молочна та фруктово-овочева. Термін виконання: січень 2010 р. – грудень 2013 р.

Проект складається з кількох компонентів:

•              «Підтримка ланцюгів формування доданої вартості»: консультування з виробничих та маркетингових питань;

•              «Грантовий фонд»: надання грантів сільськогосподарським виробникам та переробникам, які є учасниками обраних ланцюгів формування додаткової вартості;

•              «Форум»: створення форуму усіх зацікавлених сторін у молочному та фруктово-овочевому секторах для обміну ідеями та інформацією, а також для сприяння внесенню змін у законодавчі та нормативні акти.

GoodWeb SEO продвижение сайтов