Учні Львівщини та їхні батьки отримали професійні знання щодо ефективного виробництва молока

( 1 Голос ) 

Впродовж трьох місяців у 14 школах Львівської області проводили навчання для учнів старших класів та їхніх батьків про продуктивне виробництво молока. Організатором навчання виступив проект «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів»).

В кожній зі шкіл, де проводилося навчання, відбулося по чотири лекції тривалістю 3 години кожна. Учні зі своїми батьками прослухали цикл лекцій про продуктивність корів, забезпечення кормами, відтворення та вирощування молодняка та забезпечення здоров’я стада і якості молока.

Слухачі лекцій дізналися:

  • від чого залежить продуктивність корови і як на неї впливають різні фактори, як купити хорошу корову;
  • як розрахувати потребу в кормах і як їх правильно заготовляти; як збалансувати раціон; як організувати забезпечення водою у різні пори року; якими є особливості годівлі різних статево-вікових груп ВРХ; як організувати роздій корови; як виявити максимальну продуктивність корови, даючи концкорми; як організувати культурне пасовище і які його переваги; як заготовити в домашніх умовах поживні сіно, сінаж та силос; як організувати зберігання кормів;
  • чи потрібне штучне осіменіння; як забезпечити умови для отелу та як його прийняти; про догляд за новонародженим телям;
  • які показники якості молока; чи впливають захворювань на продуктивність корови і якість молока; як ефективно організувати гноєвидалення; як організувати профілактику захворювань; чи потрібно охолоджувати молоко; чому є важливою його якість; про лікування тварин та правила доїння, а також багато інших важливих нюансів при роботі на господарстві молочного типу.

Курс навчання пройшли 749 осіб. У чотирьох школах 1 вересня керівництво проекту «Агро-Львів» урочисто вручило сертифікати слухачам лекцій – у селах Стрийського району Гірне, Любинці, Воля-Задеревацька, Великі Дідушиці.

Інформація про проект:

«Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» - проект орієнтований на виробників та переробників сільськогосподарської продукції Львівської області. Фінансує проект уряд Королівства Данія та Міністерство закордонних справ Данії.

Мета проекту – збільшити продуктивність та прибутковість у сільськогосподарському та переробному секторах. Сфери втілення – молочна та фруктово-овочева. Термін виконання: січень 2010 р. – грудень 2012 р.

Проект складається з кількох компонентів:

•              «Підтримка ланцюгів формування доданої вартості»: консультування з виробничих та маркетингових питань;

•              «Грантовий фонд»: надання грантів сільськогосподарським виробникам та переробникам, які є учасниками обраних ланцюгів формування додаткової вартості;

•              «Форум»: створення форуму усіх зацікавлених сторін у молочному та фруктово-овочевому секторах для обміну ідеями та інформацією, а також для сприяння внесенню змін у законодавчі та нормативні акти.

GoodWeb SEO продвижение сайтов