9 сільгосппідприємств отримали гранти на загальну суму понад 1 млн 200 тис. грн

( 1 Голос ) 

ФГ «Помірки» зі Стрийського району та ФГ «Кмітливість» з м. Пустомити – молочні господарства. Суми грантів для них становлять 198 та 160 тис. грн., відповідно.

У фруктово-овочевому напрямі гранти отримали: СФГ «Стандарт», «Гнатко», «Вовкун В. І» із Жовківського району – 75

Детальніше...

Учні Львівщини та їхні батьки отримали професійні знання щодо ефективного виробництва молока

( 1 Голос ) 

Впродовж трьох місяців у 14 школах Львівської області проводили навчання для учнів старших класів та їхніх батьків про продуктивне виробництво молока. Організатором навчання виступив проект «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів»).

В

Детальніше...

Фермери Львівщини можуть отримати фахову допомогу з питань кредитування

( 1 Голос ) 

Фермери, котрі є учасниками данського проекту «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів») мають змогу отримати фахову консультаційну підтримку з питань кредитування.

Детальніше...

Молочний кооператив на Львівщині отримав понад 230 тис. грн від Данії

( 1 Голос ) 

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Молоко-Львів», до якого входять особисті селянські господарства Радехівського та Буського районів Львівської області, отримав два гранти від Уряду Королівства Данія – у розмірі 34 085 грн та 196 800 грн. Грантові кошти підприємство отримало завдяки участі у проекті

Детальніше...

GoodWeb SEO продвижение сайтов