Гарні приклади треба наслідувати

( 1 Голос ) 

Взявши приклад зі свого доброго друга-фермера, Ігор Мандзюк якогось звернувся до проекту «Агро-Львів». В першу чергу для того, щоб отримати консультацію, нові знання та поради для вдосконалення свого фермерського господарства. А у результатів – отримав ще й грантові кошти.

Треба сказати, що свою сільськогосподарську діяльність пан Мандзюк започаткував як можливість диверсифікувати бізнес, адже на початку підприємницької справи він розпочав виробництво цементно-бетонних виробів. Ідея із започаткуванням фермерського господарства не виникла раптово, а визрівала певний час. По-перше, пан Ігор мав гарний приклад свого друга, котрий успішно займається фермерством, по-друге, мав землю і вважав не правильним те, що вона простоює. Так і наважився на своє господарство. До речі, нині каже, що зовсім не шкодує про це, бо, як би це дивно не звучало, фермерська робота дуже цікава. Окрім того, ведення господарства в Україні має велику перспективу. Нині Ігор Мандзюк разом із своєю родиною обробляє близько 74 га землі, де вирощують зернові та овочі. Зазначає, що аграрний бізнес нині в Україні – справа не легка. «Після того, як хтось наважиться створити фермерське господарство, – зазначає пан Мандзюк, – я б радив не очікувати відразу прибутків. Справді успішним аграрний бізнес може стати через кілька років і то лише за умови правильних пріоритетів, вдалого маркетингу, продуманих інвестицій тощо. І, звичайно ж, потрібно працювати!». 

Каже господар і про важливість загальної ситуації в країні, адже сільське господарство потребує сприятливого економічного середовища, прозорих правил «гри», зрозумілого податкового законодавства і так далі. «В Україні нині «клімат» для ведення сільського господарства потребує суттєвого оновлення та реформування, – продовжує господар. – Держава з певних причин не може дати нам тієї підтримки, яку мають наші колеги з розвинених європейських країн. Дуже тішить те, що європейські країни хочуть підтримати наш аграрний сектор. Зокрема, я дуже вдячний проекту Уряду Данії «Агро-Львів». Завдяки йому нам вдалося придбати для свого господарства комбайн та сортувальну техніку. За всі роки нашої роботи – це найсуттєвіша допомога, котру ми отримали».

GoodWeb SEO продвижение сайтов